in

Mamy dane gwałciciela z Rimini!

Internauci znaleźli jego profil na Facebooku!

Minął tydzień od okrutnego aktu przemocy jakiego dopuściło się 4 mężczyzn na plaży we włoskim Rimini. Napastnicy najpierw dotkliwie pobili obywatela Polski, a później bestialsko zgwałcili jego żonę.

Włoskie media obiegły zdjęcia, przedstawiające sprawców napadu. Czterech mężczyzn miał rozpoznać peruwiański transwestyta, który również został przez nich napadnięty, już po zbrodni dokonanej na polskiej parze. Włoscy śledczy są przekonani, że to właśnie ta zarejestrowana przez monitoring grupa mężczyzn jest winna napaści na Polkę i jej męża. Bandyci mieli przybyć do Włoch z Afryki północnej i utrzymywać się z handlu narkotykami, rozbojów oraz napaści, przy których niejednokrotnie mogło dochodzić do ataków na tle seksualnym.

Wczoraj aresztowano 20-letniego gwałciciela, uważanego za szefa grupy przestępczej, która dopuściła się napaści na polską parę w Rimini. Według Policji mężczyzna chciał uciec do Francji. Informację taką podały włoskie media za śledczymi. Jest to uchodźca z Konga Guerlin Butungu. Internauci szybko odnaleźli jego profil na Facebooku

Profil ► Guerlin Butungu

Źródło: niezalezna, Guerlin, Butungu/Facebook

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Comments

0 comments

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Legendarny król dyskotek Dr. Alban ma dzisiaj 60 lat

Awaria reaktora atomowego w Belgii