in

AngryAngry CryCry CuteCute GeekyGeeky LoveLove OMGOMG WINWIN

Słubice: Nadszedł czas na budowę muru i wznowienie granic…!???

Imigranci terroryzują już mieszkańców polsko-niemieckiego pogranicza, molestują Polki…?


Jeśli te komunikaty to prawda…? wygląda że aby uniknąć ewentualnej katastrofy Polska potrzebuje wznowienia mocnych stabilnych granic – od wczoraj!!! – We Francji jest już chyba za póżno…!? – Zobacz ostatnie ► Video

Radio Szczecin poinformowało, że islamscy imigranci mieszkający w Niemczech, przechodzą na polską stronę (w Słubicach) i zaczepiają Polaków, głównie kobiety! Ludzie, którzy przybyli nielegalnie do Europy, korzystają ze strefy Schengen i mogą swobodnie wkraczać na terytorium Polski! To jest realne zagrożenie!

Wystarczy pokonać most nad Odrą, by znaleźć się w Polsce, w Słubicach. To właśnie w tym przygranicznym mieście sytuacja staję coraz bardziej nie do zniesienia.

Na kradzieże skarżą się już właściciele sklepów i straganów. Mieszkańcy boją się wyjść na zakupy. Nawet wędkarze uciekli znad Odry. To efekt zachowania imigrantów, którzy przebywają po niemieckiej stronie granicy i coraz częściej odwiedzają Polskę.

Słubice coraz liczniej odwiedzają imigranci, przebywający w ośrodkach po niemieckiej stronie. Ich zachowanie przeraża mieszkańców.

Kradną w sklepach, robiąc w tym celu sztuczny tłum. Co ciekawe, najczęściej ich łupem pada alkohol. Zwrócenie im uwagi powoduje wybuch agresji.

Handlowcy tracą klientów, bo mieszkańcy obawiają się imigrantów.

Na początku próbują rozmawiać, później stają się agresywni i niebezpieczni. Są aroganccy, wulgarni, zaczepiają ludzi i czują się bezkarni – mówi jeden ze słubickich sklepikarzy.

Znad Odry prawie zupełnie zniknęli też wędkarze. Samotnie byli łatwym celem do ataków. Dlatego teraz łowią albo w grupach, albo wcale.

Polacy mówią już o prawdziwej pladze. Niestety, policja jest bezradna. Zanim funkcjonariusze dotrą na miejsce, imigranci zdążają już zniknąć za granicą.

Radio Szczecin przytoczyło wypowiedź dziewczyny studiującej we Frankfurcie nad Odrą, a mieszkającej w Słubicach: „W ostatnim czasie czuje trochę dyskomfort chodząc po Słubicach, ponieważ widać dużo imigrantów. Te osoby chodzą i zaczepiają, zwłaszcza kobiety. Moje trzy koleżanki miały niestety dosyć przykrą sytuację. Dwie zaczepiali słownie, a jedną mężczyzna zaczął dotykać.” W związku z incydentami z udziałem imigrantów zaczepiających kobiety po polskiej stronie granicy, wojewoda lubuski, Władysław Dajczak zarządził dodatkowe patrole policji i straży granicznej głównie na ulicach Słubic.

Materiał nadesłany przez MK – Dziękujemy!

Jak zawsze czekamy na wasze komentarze szczególnie od mieszkańców Słubic i okolic prosimy o potwierdzenie tej informacji – jeśli to prawda…???

Make Poland Great Again
Make Poland Great Again

 


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Comments

0 comments

What do you think?

1 point
Upvote Downvote

SZOKUJĄCY PRZECIEK: OFICJALNY PROGRAM ZNISZCZENIA NIEMIEC

Ukradł luksusowe auto w 3 min (Video)