in ,

CuteCute LoveLove

Ta dziewczynka ma dzisiaj urodziny – Poznajecie? (22 zdjęcia i 13 filmów)

Zobacz jak się zmieniła!!! <3

Wiecie, że zaczynała karierę, śpiewając w chórze szkolnym?

 

 • 1
 • beata-2
 • Beata2
 • 3
 • 2
 • 7
 • 5
 • 4
 • 6
 • 9
 • 8
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Już w Sierpniu w Chicago na Festival Polonaise ► Kliknij Tutaj!

Beata Kozidrak króluje na polskiej scenie muzycznej od prawie czterdziestu lat! Swoją przygodę z muzyką zaczynała w szkolnym chórze. W 1978 roku wraz z (obecnie już byłym) mężem Andrzejem Pietrasem założyli zespół Bajm. Takie utwory jak „Józek nie daruję CI tej nocy”, „Co mi panie dasz” czy „Myśli i słowa” zna cała Polska. Dziś królowa polskiej muzyki obchodzi urodziny. Które? Wiek Beaty Kozidrak nie jest tajemnicą – dziś wokalistka kończy 58 lat. W każdym etapie swojej kariery gwiazda wyglądała spektakularnie. Przeszła sporą metamorfozę!

 

 

Na festiwalu “Opole ’78” utworem “Piechotą do lata” Bajm zdobył drugie miejsce w kategorii debiutów i podbił serca publiczności. Piosenka stała się prawdziwym hitem i tym samym otworzyła zespołowi drogę do kariery. Początkowy repertuar to zróżnicowana muzyka pop-rockowa, czasami bardzo spokojna i nastrojowa, a czasami dynamiczna wręcz agresywna. Charakterystyczne brzmienie, ciekawie zaaranżowane chórki, niebanalne teksty, wielka ambicja to atuty grupy na początku jej działalności.

Pierwszy album grupy, zatytułowany “Bajm” (1983) odniósł ogromny sukces. Piosenki “Józek, nie daruję ci tej nocy”, “Nie ma wody na pustyni” i “Co mi Panie dasz” szybko stały się hitami i co ciekawe w niczym nie przypominały harcersko-turystycznego “Piechotą do lata”. Były one typowymi pop-rockowymi przebojami. W następnych latach zespół miał nagrać jeszcze kilkadziesiąt takich mocnych numerów.

Kiedy w 2016 roku plotkarskie gazety publikowały informację o rozwodzie Kozidrak, nie wszystkim chciało się wierzyć, że to prawda. Związek z 37-letnim stażem wydawał się mocny jak skała. Zwykłe “kłopoty w raju” skończyły się medialną burzą i publicznym praniem brudów. – Atmosfera za kulisami jest bardzo napięta. Nieraz zdarzyło się, że Pietras wyładowywał na żonie swoje frustracje i to w towarzystwie członków zespołu. A roztrzęsiona Beata musiała potem wchodzić na scenę i dawać show. On uważa ten zespół za swój i ani myśli odchodzić – zdradzała w rozmowie z “Show” osoba z otoczenia pary. A jeszcze niedawno Kozidrak przyznawała, że w związku “trzeba się kochać, nienawidzić i kochać”.

– Żeby odejść od męża po 30, 40 latach, trzeba odwagi i dojrzałości. Do tej decyzji trzeba dorosnąć. Tylko młode kobiety mają tendencję do rozstania w afekcie. Z dojrzałymi paniami jest inaczej – one o tej decyzji myślą bardzo długo. I długo się do niej przygotowują – tłumaczyła w rozmowie z “Show” psycholog Maria Rotkiel. Kozidrak dla wielu kobiet stała się przykładem, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć wszystko od nowa i się spełniać.

Trzeba przyznać, że Beata Kozidrak inspiruje od lat. Nie brakuje tych, którzy zazdroszczą jej figury. Kozidrak mimo upływu lat wygląda jak bogini. Piosenkarka stawia na SPA, sporty i masaże, ale najlepszych sposobem na perfekcyjną sylwetkę jest dobry sen. – Regularnie chodzę do kosmetyczki, na masaże. Ale to też jest powiązane z odżywianiem, trzeba się wsłuchać w to, co mówi nasz organizm. Na scenie spalam dużo kalorii, ale szanuję swoje ciało. Unikam rzeczy smażonych. Do fast foodów mnie też nie ciągnie – wyznała.

Operacje plastyczne? – Każda z nas chce wyglądać dobrze. Medycyna estetyczna idzie do przodu. Zasugerowałabym jednak profilaktykę. Niech kobiety wcześniej zaczynają dbać o siebie, a nie dopiero w wieku 50 lat, kiedy już coś trzeba zrobić. Powinny się zastanowić nad tym, co jedzą, jakich kosmetyków używają. Zresztą wszystko jest dla ludzi.

Dziś Beatka obchodzi 58. urodziny! Wygląda rewelacyjnie! Wszystkiego najlepszego!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Comments

0 comments

What do you think?

750 points
Upvote Downvote

George Soros podarował 18 miliardów dolarów!

Tak Chicagowska Polonia Świętuje 3 maja 2K18

Back to Top
YES You Can!

Ad Blocker Detected!

Advertisements fund this website. Please disable your adblocking software or whitelist our website.
Thank You!

Log in

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Close
of

Processing files…