in

Tom Hanks: Dziękuje Polakom za Malucha!

Przed kilkoma miesiącami Tom Hanks zdobył sympatię Polaków, publikując w internecie zdjęcia przy polskich Fiatach 126p, na które natrafił przebywając w Budapeszcie. Mieszkańcy Bielska-Białej, gdzie produkowane były jego pierwsze egzemplarze, wpadli zatem na pomysł, by sprezentować Hanksowi samochód.

Zbiórka pieniędzy na słynnego Malucha dla Toma Hanksa z czasem przerodziła się w akcję charytatywną. Samchód miał być sfinansowany przez Bielszczan, jednak ostatecznie na jego zakup zdecydował się sportowiec Rafał Sonik. Dzięki temu cała zebrana kwota będzie mogła zasilić konto szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej. W między czasie Tom Hanks również postanowił dorzucić coś od siebie. „Zdecydował się podwoić kwotę, którą zbieramy na szpital” – poinformowała jakiś czas temu organizatorka akcji, Monika Jaskólska.

Teraz Tom Hanks nagrał specjalne wideo z podziękowaniami dla Polaków. “Dziękuję, to szalone. Nie zasługuję na to” – powiedział dwukrotny laureat Oscara. “Fantastycznie!” – podsumował po polsku.

I got a new car! Hanx

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

I'm so excited about my new car!! Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

So excited about my new car! Hanx

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

This post was created with our nice and easy submission form. Create your post!

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Comments

0 comments

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

DODA: Jestem singielką od roku i jest mi z tym najlepiej

LOLLIPOP