in

AngryAngry OMGOMG

Ubrała Tuska w mundur SS-mana a Sikorskiego powiesiła na szubienicy

Tak Polskę reprezentuje Maria Szonert-Binienda, nowa konsul honorowa RP w Stanach Zjednoczonych

Mianując Marię Szonert-Bieniendę na konsula honorowego w Akron (Ohio) polskie MSZ zaliczyło jedną ze swoich najbardziej spektakularnych wizerunkowych wpadek. To, co można znaleźć w mediach społecznościowych pani konsul nie ma nic wspólnego ze sztuką dyplomacji. Mimo tego nie zamierza za swoje poglądy przepraszać, a jedynie… zawiesza aktywność na Facebooku. Z kolei MSZ umywa od sprawy ręce.

Donald Tusk w gestapowskim mundurze? Na Facebooku pani konsul honorowej to możliwe. Szokująca przeróbka zdjęcia szefa RE to dopiero początek. Inne wpisy utrzymane są w równie szokującej konwencji.

 

http://www.smolenskcrashnews.com/russia-violates-law.html

Posted by Maria Szonert on Tuesday, February 7, 2017

Na kolejnej z udostępnionych przez Szonert-Biniendę grafik, widać byłego szefa MSZ Radka Sikorskiego na tle szubienicy i hasła „wieszanie zdrajców”

Sama Szonert-Binienda również nie poczuwa się do winy za swoje wpisy i nie zamierza za nie przepraszać. Zamieściła natomiast na swoim profilu na Facebooku kolejny wpis, w którym… informuje o zawieszeniu aktywności w tym portalu.

Szanowni Państwo W związku z tym ze moje stare prywatne wpisy zostały przedstawione w mediach jako moje wypowiedzi w oficjalnej roli Konsula Honorowego RP, zawieszam swoją dzialalnosc na FB.

Posted by Maria Szonert on Friday, April 28, 2017

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Comments

0 comments

What do you think?

3 points
Upvote Downvote

Prysznic i dwa Syjamskie koty

“First Time”: Kygo i Ellie Goulding